SEIS UkraineПочаток Контакти

Що таке Спільна система екологічної інформації (SEIS)?

У 2008 році для вирішення задачі розповсюдження екологічної інформації Європейська комісія розпочала проект «На шляху до створення Спільної системи екологічної інформації (SEIS)». Зараз SEIS – це ініціатива Європейської комісії та Європейського агентства з навколишнього середовища, яка включає 39 країн європейського інформаційного середовища Eionet та країни східного сусідства, в тому числі Україну.

Розвиток SEIS є ключовим фактором для зростання спільної бази знань про довкілля і об'єднання величезної кількості інформації з Eionet та інших мереж для розвитку наукових досліджень та нових екологічних інформаційних ініціатив, таких як Copernicus. SEIS дозволяє спростити, оптимізувати і модернізувати існуючі системи і процеси та організувати доступ до екологічної інформації через мережу Інтернет. Це розподілена інформаційна система, яка покращує якість, наявність, доступність і розуміння екологічної інформації.

SEIS Ukraine - це відкрита система для для розповсюдження екологічної інформації, що розробляється в рамках проекту «ENI SEIS II East».

SOER 2015
CORINE Land Cover

Останні новини

Facebook Twitter RSS 2.0 E-mail info@seis.menr.gov.ua
SEIS Ukraine