SEIS UkraineПочаток Контакти

В Києві відбувся круглий стіл з питань відкритих екологічних даних

26.09.2019

26 вересня 2019 року в Оргуському центрі відбувся круглий стіл з питань відкритих даних та електронного врядування в галузі охорони навколишнього середовища.

В круглому столі взяли участь представники Європейського екологічного агентства, Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища України, Державної служби статистики України та інших органів виконавчої влади, громадськість.

Круглий стіл був організований в рамках проекту ENI SEIS II East, що реалізується Європейським екологічним агентством за підтримки Європейського Союзу з метою визначення конкретних кроків для забезпечення правових, організаційних та технічних умов інтеграції екологічної інформації з національним електронним урядом та ініціативами відкритих даних на рівні країни відповідно до принципів SEIS.

Під час заходу були розглянуті дорожня карта та резюме щодо відкритих даних для України, обговорені питання розробки розвитку екологічної інформаційної системи «Відкрите довкілля», взаємодії та обміну екологічною інформацією між органами виконавчої влади.


Дивіться також:

SOER 2015

Останні новини

Facebook Twitter RSS 2.0 E-mail info@seis.menr.gov.ua
SEIS Ukraine